yurt dışı turlarıYurt dışına tatil yapmaya gidecekler ya da yurt dışı gezi turlarına katılacak olanlara biraz da yurt dışı seyehatlerden söz edelim. Bu sezon mavi yolculuklar gene çok popüler. Ayrıca, Çin, Endülüs, Brezilya, Asya ve Güney Amerika gezileri de çok revaçta. Biz de size bu yerleri tavsiye ediyoruz. Çünkü maddi olarak da uygun tatil seçenekleri sunuluyor. Yurt dışında tatil yapmak isteyenler için güzel bir tercih.

Asya ve Güney Amerika, seyahat tutkunları için biraz daha fazla rağbet görürken, bu yıl özellikle de “Mavi Yolculuk” tercih ediliyor.

Yakın zamana kadar, birkaç kişi seyahat heyecanını arttırmak, yurt dışında yerlerinden özel set Çardaklı, ileri gelmişti birçok noktaya uygun fiyatlı lüks turlar ile birçok yerleri ziyaret edebilirsiniz.

ÇİN

Gelenek, modernite, çünkü Çin, son yıllarda büyük bir değişim uymak, 4 bin yıllık tarihin izlerini görebilirsiniz. Bu tarih, çok geniş bir coğrafi alanda önemli bir nokta olarak görülebilir.

Çin Seddi Çin turnesi zirvesi, en önemli törenler ve imparatorların 500 yıl Pekin’deki Yasak Şehir, mistik tapınakları kutsal yerler.

BREZILYA

Brezilya, kesinlikle, yeşil bir cennet köşesi, Bossa Nova edilmeli.Samba ülke bakın ve mavi bir tam tur başlayabilirsiniz Brezilya’nın Rio kentinde, 24 saat ile en uyumlu seyahat etmek niyetindeyiz.

Bir çok günlük bisiklet başlayan sabah Rio’nun Copacabana plajı, yerini görmek için olasılığı var.Kentin ünlü samba kulüpleri, samba dansçıları kesinlikle renkli kostümleri görmek zorunda.

Endülüs
Çok kültürlülük kombine izleri altında sömürgecilik dönemleri ve sonraki İslam egemenliği, zenginleştirilmiş, Fenike ve Yunan kolonileri altında başlayan Akdeniz, Avrupa ve Afrika yere ispanya karşılamak, Atlantik ile tanışır.

Buraya Reklam Verin