yazYazın tatilinizi hiç kamp yaparak geçirmeyi denediniz mi? Ya da böyle bir şeyi aklınızdan geçirdiniz mi? Günümüzde otel, pansiyon veya tatil köylerine yapacağınız masrafları yarı yarıya indirerek kamp yapabilirsiniz. Türkiye’de birçok orman alanında kamping yerleri bulunmaktadır.

Kamp yaparak doğa ile iç içe olabilirsiniz. Tertemiz bir havayla iç içe olabileceğiniz tatile varım diyorsanız sizlere önerilerimiz olacaktır.

Doğu Akdeniz’de bulunan Mersin’de ki kamping alanları batı tarafına gittikçe çoğalıyor. Daha sonrasında Antalya’nın bir ilçesi olan Alanya’da da birçok kamping alanı bulunuyor. Antalya, Kemer ve çok güzel bir tatil yeri olabilecek ilçe Manavgat’ta da kamp kurup hayatınızın en güzel anlarını yaşayabilirsiniz.

Ege bölgesinde bulunan kamping yerlerinin bulunduğu ilçeler ise Fethiye, Bodrum, Marmaris, Datça gibi yerlerdir. Bu yerleri tercih edebilirsiniz. İzmir’e bağlı kamping alanların bulunduğu ilçeler ise Çeşme Foça, Ayvalık gibi yerlerdir. Sizde tatilinizi kamping alanlarında geçirmek istiyorsanız bu ilçelerde ki kamping alanları hakkında bilgiler toplayabilirsiniz.

Tekirdağ ‘a bağlı ilçeleri sayesinde oldukça büyük ve geniş bir ildir. Bu geniş ve büyük olan ilde tatil yapmakta keyiflidir. Günümüzde insanlar Akdeniz ve Ege bölgelerini tatil için tercih etseler de Tekirdağ ve çevresinde ki bölgenin ne kadar sessiz, sakin ve tatil için bire bir yer olduğunu gidince görebilirsiniz.

Tekirdağ, yazları otellerin aktif olması ve sizlere hizmet vermesi de ayrı bir güzelliktir. Buralarda ki oteller, genelde yaz aylarında çalışırlar ve bu 4 – 5 aylık bir zaman diliminde en uygun fiyatlarda otel hizmeti vermekten memnuniyet duymaktadır.

Sizde uygun ve tatil bir yeri arıyorsanız eğer hemen sizleri de Tekirdağ’a çağırıyoruz. Burada tatilinizi uygun fiyatlarda ve sessiz ortamda yaparak hem beyninizi hem bünyenizi dinlendireceksiniz.

Buraya Reklam Verin