Ucuz Otobüs Bileti almak günümüzde son derece kolay. Artık fırsat ve indirim siteleri sayesinde %50 indirim kuponlarını sadece 3 tl karşılığında alabiliyoruz. İndirimli otobüs biletlerinin tek dezavantajı var. Belirtilen tarih aralığında aldığımız indirim kuponunu kullanmamız gerekiyor. Yüzde elli ucuz alacağımız bu otobüs biletlerinin kuponlarını sadece online bilet alırken kullanıyoruz.

Bayrama yaklaşıyoruz. Yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla ve yine bu dönem içinde okulların da açılıyor olması, yine otobüs seferlerinin yoğun olmasına sebep olacak. Tavsiyem ucuz otobüs bileti almak için yakala.co, şehir fırsatı ve grupfoni gibi indirim sitelerini sürekli takipleyin.

Ucuz Otobüs Bileti almak

Neden online bilet?
İnternetten daha hızlı bir şekilde bilet alabilir. Otobüs’ün modeli, özellikleri, varış saatleri ve yolcu sayısı hakkında bilgi sahip olabilir. Ayrıca otobüs firmalarının müşterilerini internetten bilet almayı teşvik için, internetten otobüs biletlerini 5 tl indirimli alırsınız.

Ne kadar güvenli?

Online bilet almak otobüs firması tarafından bilet almak kadar güvenlidir. Online bilet satan siteler, bilet aldığınız firmayla anlaşmış durumdadır. Bu yüzden %100 güvenlidir.
Sizde sadece 2 dakikanızı ayırarak hızlı ve güvenilir bir şekilde ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

Buraya Reklam Verin