Ucuz Avrupa turuna çıkmaya ne dersiniz? Şimdi indirim zamanı. Evet tatilcilere müjde. Tur şirketleri indirim üstüne indirim yapıyor. Pek çok tur şirketi indirim yaptı ve şeker bayramında Avrupa Turları çok daha ucuz. Çok daha eğlenceli ve çeşitli. Bol seçenekli bir tur fırsatı bizleri bekliyor.

Ucuz Avrupa Turu için 2012 bulunmaz bir zaman!

Türk turistler bu yıl Akdeniz Çanağı’ndaki ezeli rekabetten olumlu yönde etkilenecek. İspanya, Yunanistan, Mısır gibi ülkelerin otellerde yaptığı indirimler, Türk tatilcilere yarayacak.

İtalya, İspanya gibi yurt dışı turlarında 15 Temmuz’dan sonra yüzde 50’yi bulan indirimler yapıldı. Kappa Tur sahibi Kaan İşçil, İtalya ve İspanya turlarında 15 Temmuz sonrasında ciddi indirimler olduğunu söyleyerek, “800 euroya yaptığımız İtalya turunu 15 Temmuz’da 500 euroya yapıyoruz.

12 Ağustos’da ise yine aynı fiyattaki İtalya turunun fiyatı 400 euroya düşüyor” diye konuştu.Yurt dışında yapılan indirimlerle, turistleri rakiplere kaptıran Türk turizmciler ise, Haziran sonu ve 20 Temmuz sonrasında yüzde 30 indirim planlıyor. Akdeniz Turistik Otelciler Birliği Başkanı Osman Ayık, Akdeniz Çanağı’ndaki fiyat düşüşleri karşısında indirim yapıldığını söyledi.

Tatil.com Genel Müdürü Serdar Şahin de, Antalya’daki otel fiyatlarının İspanya ve Mısır’ın üzerinde kaldığını, indirimin yapılacağını belirtti.

Dilek TAŞ

Buraya Reklam Verin