tekirdağda ekonomik tatilTekirdağ keşfedilmeyi bekleyen bir şehir olsa da burayı keşfeden insanlar son zamanlarda otelleriyle internette arama yapıyor. Uygun fiyatlarda, sessiz sakin bir mekan aramaktadırlar. Tam aradıkları yer Tekirdağ’da kurulan otellerdedir.Tekirdağ’da ekonomik tatil seçenekleri..


Geceliği uygun fiyatta olan, oldukça sakin ve eğlencesi bol olan, tamamen dinlenmeniz için dizayn edilen ve havuzu, deniziyle sizlerin tatiline renk katacak otellere ulaşmanız pek de zor değildir. Aradığınız bu şartlarda ki otelleri kesinlikle Tekirdağ’da bulabileceksiniz.

Çerkezköy taraflarında ki City Hotel sayesinde cafe-pub, restoran, bahçe keyfi ile tatilinizi yapabilirsiniz.

Ya da merkezde bulunan Golden Yat Hotel ile tatilinizi yapabilirsiniz. Apart otellerde bulunan bu şehirde, evinizi aratmayacak şekilde tatilinizi bu otellerde yapabiliyorsunuz. Tatil için otel seçiminizi Tekirdağ – Şartköy civarlarında seçmenizi öneriyoruz. Buralarda bulunan oteller de oldukça indirimli fiyatlarda sizleri ağırlıyorlar.

Son zamanlarda turistik ve yazlık olarak gelişen Tekirdağ, otel ve pansiyonlarıyla birçok insanı yaz aylarında ağırlıyor. Her yıl binlerce insanın akın ettiği bu şehirde ki otel ve pansiyonlarda kalmak normalin altında uygun fiyattadır. Hem merkezi hem de ilçelerinde bulunan otellerde kalarak tam pansiyon ya da yarım pansiyon hizmetten yararlanabilirsiniz.

City Hotel, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde bulunan bir Hotel olup hem tam pansiyon hem de yarım pansiyon gibi hizmetleriyle cafe-pub, restoran ve bu gibi bölümleriyle istediğiniz gibi bir tatil yapmanızda işe yarıyor.

Siz de eğer bu şekilde bir yer arıyorsanız ve tatil yapacak uygun yer seçimi istiyorsanız bu Hotel sizin için en uygunu olacaktır.
Tekirdağ’da tatil yapmak, kafanızı dinlendirecek ve sessiz bir şehir olması sayesinde sizleri büyüleyecektir.

3 Responses to “Tekirdağ’da Ucuz Oteller Pansiyonlar”

  1. habiş Says:

    fiyat hakkında bilgi almak istiyorum haftasonu ne kadar

  2. habiş Says:

    fiyat hakkında bilgi almak istiyorum hafta sonu ne kadar

  3. alpay Says:

    fiyatlarınız öğrenebilir miyim yer olarak tam nerde neler var içeriği nedir…