tekirdağda tatil yapılacak yerlerPek çok insan tarafından keşfedilmesi an meselesi olacak Tekirdağ, günümüzde tatil yapanları oldukça memnun bırakarak geri gönderen bir ilimizdir. İstanbul’a yakın olmasına rağmen birçok insanın bu şehri fark edememesi de ayrı bir garipliktir.
Ancak bağlı olan ilçelerde ki birçok tatil etkinlikleri, tatil yerleri ve tatil için oluşturulan oteller sayesinde sizlerde kafanızı dinleyebileceğiniz nezih bir yer bulmuş olacaksınız.

Nezih ve ucuzluğuyla sizleri uygun fiyatlarda ağırlayacak olan Tekirdağ tarafında ki tatil yerleri sayesinde sizde tatilinizin keyfini bambaşka şekilde çıkartabileceksiniz. Tatilinizi bu yıl farklı yapmak isteyenlerdenseniz eğer, Ege veya Akdeniz bölgesine giderek harcadığınız bütçenizin yarısını burada harcayarak çok güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Kafanızı dinleyebileceğiniz, sakin bir ortam arıyorsanız eğer sizleri Tekirdağ’da ki tatil yerlerine bekliyoruz. Hem eğlenecek hem de dinlene bileceksiniz.

Tekirdağ, turistik bir bölge olmasa da son yıllarda denize girilecek yerlerin oluşturulmasıyla turistik bir yer olma yolundadır. Günümüzde rahat denize girebileceğiniz, nefes alabileceğiniz, temiz bir havayı soluyabileceğiniz yer olan Kumbağ yeri, ilin en iyi yerlerindedir. Hem eğlenebileceğiniz hem de gündüzleri kafanızı dinlemek için çok rahat bir yer olan bu yerde denize girmekte ayrı bir keyiftir.

Barbaros, Tekirdağ’ın yeşil bağlarını oluşturan bir ilçedir. Yeşil ile mavinin gerçek birleşimini görebilir, buranın ne kadar güzel bir doğa harikası olduğunu fark edebilirsiniz. Aynı zamanda bu yerde denize girebilecek, güneşlene bileceksiniz.

Alkaya Plajı, son zamanlarda yapılan çalışmalarıyla büfe, restoran ve WC olmasıyla çok dikkat çeken bir yerdir. Şehre 4KM uzaklığı bulunmaktadır. Araçlarınız için 50 kapalı otopark alanı bulunuyor. Hemen sizde bu 3 farklı plajdan tercih ettiğinizde tatilinizi geçirebilir, kafanızı dinlemek için ideal bir yer bulmuş olabilirsiniz.

One Response to “Tekirdağ’da Tatil Yerleri”

  1. alpay Says:

    yeriniz kambağda sanırım fiyatlarınız nelerdir biz iki arkadaş kalmak istiyoruz dört gün falan bize ne kadara gelir bu ve neleri içeriyor bilgi verirseniz sevinirim…