tekirdağda tatilTekirdağ, son zamanlarda keşfedilmeyi bekleyen tatil için tam bir kent olamasa da dinlenmek için bir bir yerdir diyebiliriz. Ege ve Akdeniz Bölgelerinde ki tatillerden kısa zaman sonra farksız olacak bu yere sizlerde kısa sürede ulaşarak uygun fiyatlarda tatilinizi yapabilirsiniz.

Tekirdağ’ın farklı bölgelerinde bulunan plajlar yardımıyla denize girebilir, dinlenebilir, tertemiz havayı içinize çekerek sağlık açısından da uygun bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz. Kumbağ plajıyla turistik açılan tesisler ve birçok pansiyonlar yer almaktadır. Aynı zamanda halk için kurulan plajlarda, uygun fiyatlarda her gün çalışmaktadır.

Kumbağ yanı sıra yeşillikleriyle bol olan Barbaros ilçesi bulunmaktadır. Burası da Tekirdağ’ı ön plana çıkartan bir ilçe olup, hem denizin hem de ormanın doğal bir şekilde birleşmesini net olarak görebileceğiniz yerdir.

Son olarak Alkaya plajı, İstanbul’a 4km kadar uzak olsa da çoğu zaman Tekirdağ ili dışından binlerce insan bu plajlara gelerek güneşleniyor, tatilinin keyfini çıkartıyorlar. Sizde kafanızı dinlemek, tatilinizi rahat bir şekilde yapmak isteyenlerdenseniz eğer sizleri de Tekirdağ’a bekliyoruz.

İnsanların son yıllarda keşfettikleri şehirlerden birisi de Tekirdağ’dır. Burada yapılan tatil, olduğundan daha keyifli, sessiz ve sakin geçtiğinden 4/4’lük bir tatil olmaktadır. İnsanlarının sıcak kanlı olması da ayrı bir konu olan bu şehirde tatilinizi çok uygun fiyatlarda yapabilmektesiniz.

Kumbağ gibi bir yerin plajında denize girmek, dinlenmek, güneşlenmek oldukça rahatlatır insanı. Çevresinde bulunan uygun fiyatlarda ki otel ve pansiyonlar da sizlere tam pansiyon hizmeti sağlamaktadırlar. Bu saye de çok uçuk fiyatlardan oldukça uzak fiyatlarda kalabileceksiniz. Bu yerde aynı zamanda halk için kurulmuş plajlar da bulunuyor. Buralarda da denize girebilirsiniz.

İstanbul’a ortalama 4 KM kadar uzakta olan Alkaya plajının da sessiz ve sakin olması, insanların hafta sonları için buraya kaçmasına bir nedendir. Birçok İstanbul’da yaşayan insanlar, hafta sonları planlarını buraya kurarak kaçamak yapmaktadırlar. Sizde tatilinizi buralarda yaparak uygun fiyatlarda tatil yapmış olabilirsiniz.

Buraya Reklam Verin