karadenizSerin bir tatil. Serin yaz tatili..Kim istemez ki. Yazın sıcakta yanmak yerine serin bir yerde kafanızı dinlemek istiyorsanız size tavsiye edeceğim bazı yerler var. Yaz tatilinizi serin bir yerde denize nazır balkonunuzda çayınızı yudumlayarak ve kafanızı dinleyerek geçirmek istiyorsanız işte size bi tavsiye!


Karadeniz..Karadeniz’e hiç gelmiş miydiniz? Ordu-Giresun-Trabzon serin bir yaz için sizi bekliyor. Karadeniz turuna katılan ya da daha önce karadenize gelenler varsa bilir ne demek istediğimi.

Yazın o bunaltıcı sıcağında siz karadenizi seyrederek yemyeşil doğa ile başbaşa tatil yapacaksınız. Yazları bıkmadınız mı aynı yerlere gitmekten?

Karadenizde farklı ve egzotik bir tatil yapmak için çıkın gelin. Kalacak yeri dert etmenize gerek yok. Karadeniz sahil şeridinde sayısız otel ve motel var. Üstelik fiyatlar da çok uygun.

Sakarya’dan başlayıp Artvin’e kadar uzanan illerimizin tamamı Karadeniz Bölgesine aittir. Bu illerde tatil yapmak, Ege veya Akdeniz Bölgelerinde tatil yapmaktan apayrıdır. Bu bölgemizde tatilin keyfi çok farklı olup, ister orman ile iç içe olabilir isterseniz deniz ile iç içe olabilirsiniz, veyahut her iki doğa güzelliğiyle iç içe de olabilme şansınız olabilir.
Deniz istiyorsanız Kastamonu’nun belirli ilçelerinde kurulan tatil köylerini tercih edebilirsiniz. Köy tarzında yaşamak, tatilinizi yapmak istiyorsanız Amasra, Trabzon gibi yerler uygun olacaktır.

Bol oksijen için Trabzon en iyi seçim olacaktır. Çünkü Trabzon, ormanlarıyla bol olan bir şehrimiz olup günümüzde yeşillikleriyle bilinmektedir. Tokat’a veya Sivas’a giderek kaplıcalarda tatil keyfinizi de yaşayabilirsiniz.

Eğer ufak bir tur yapmak istiyorsanız Karadeniz Bölgesinde; Giresun’un fındığını yiyerek, Ordu’nun çayını içebilirsiniz. Samsun’da et yiyerek etin gerçek tadını öğrenebilirsiniz. Tatil için Karadeniz Turu da oldukça uygun olabilir.

Bekleriz.

Buraya Reklam Verin