ramazanda tatil

Ağustos ayının gelmesiyle başlayacak olan Ramazan ayında tatil yapmak isteyen ziyaretçilerimiz için yine uygun yerler çokça olacaktır. Geçen seneye göre birçok yer %50’e varan indirimler yapacaktır. Bunun sebebi, Ağustos gibi bir yaz ayında Ramazan ayının gelmesi, yazlık yerlerde otellerin iş yapmamasına sebep oluyor. Bu nedenle birçok otel az da olsa iş yapmak maksadıyla gecelik ücretlendirmelerini yarı yarıya fiyatlara kadar çekebiliyorlar.Genelde Antalya, Aydın, İzmir ve Muğla taraflarında görebileceğiniz bu kampanyaları aynı zamanda Akdeniz Bölgesinde de rastlayabilirsiniz. Tatilinizi illa deniz veya sahilde geçirmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz bir Karadeniz Turu yaparak da renkli, cıvıl cıvıl, doğayla iç içe olabileceğiniz bir tatil geçirebilirsiniz.

Ailecek gidilecek bir çok tatil köyü de bulunuyor. Yine Ramazan ayında bu gibi yerler de oldukça büyük fırsatlar ve indirimler yapmaktadır.

Eğer sizde bu şekilde bir şey arıyorsanız, Ramazan ayı için fiyatlar alabilirsiniz.

Artık tatil yerleri de son zamanlarda Ramazan ayının gelmesiyle ucuzluğa gidiyor. Eğer bu aylarda tatil yapmak için çıkarsanız pekte geç kalmış sayılmazsınız. Oldukça iyi bir tatil geçirebilir, uygun fiyatlarda kalacak otel, pansiyon veya apart oteller bulabilirsiniz.

İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir ev istiyorsanız, istediğiniz yiyeceği yapabileceğiniz bir yer istiyorsanız en uygunu apart otel olacaktır. Apart oteller, sizin evinizi aratmayacak şekilde tasarlanmış ve hizmete sunulmuş yerlerdir. Hem fiyatı ucuz olmakla beraber keyifli bir tatil geçirmeniz için bire birdir.

Dilerseniz apart otel yerine uygun fiyatlarda tatil köylerinde de kalabilirsiniz. Tam pansiyon sayesinde birçok tatil köyü, ramazan ayından dolayı %50’lere yakın indirimlerde bulunmuştur. Bu saye de büyük bir indirim ile tatilinizi lüks bir şekilde geçirebileceksiniz. Hemen arayışlara zaman kaybetmeden başlamalısınız.

Buraya Reklam Verin