Ramazan Bayramı tatil için güzel bir döneme denk geldi. Hatta sezon sonu bile diyebiliriz. Bu güzel tatil zamanlarını en uygun şekilde ve güzel bir dinlence ile geçirmek istiyorsanız size birkaç uygun tatil yeri tavsiyem olacak. Ramazan Bayramında nereye gidelim, ucuz ve uygun bir tatil için nereleri tercih edelim, bayram tatili nerede geçirilir?


Ağustos 2012 bayram tatili için birkaç plan

Bu yıl Ramazan Bayramı Ağustos ayının sonlarına denk geldi. Öncelikle eğer otobüs yolculuğu yapacaksanız, otobüs yolculuğu için ucuz bilet almak artık çok kolay. Yakala.co ve grupfoni gibi siteleri yakından takip edin. %50 Yüzde elli indirimli ulusoy, metro ve varan turizm biletleri sık sık satılıyor. Ortalama indirim fiyatı da 3 tl.

Peki Ramazan Ayında Nereye Tatile Gidelim?

Burgazada, Kefken, Şile, Ağva ve Kerpe

İstanbul’dan fazla uzaklaşamayanlar için Burgazada, Kefken, Şile, Ağva ve Kerpe gibi plajıyla meşhur adresler bayram tatili için iyi bir alternatif olabilir.

Sapanca, İğneada, Safranbolu ve İznik

Bayramı, şehirden çok uzaklaşmadan sakin ama şirin yerlerde geçirmek isteyenler için Sapanca, İğneada, Safranbolu ve İznik harika bir seçenek olabilir. Siz de bayram tatilinde İstanbul’a yakın yerleri tercih edecek olanlardansanız, İstanbul’dan yakın yerlere kaçabileceğiniz Pudra.com haberini okuyabilirsiniz.

Datça, Fethiye, Şirince

Bayram tatili için şehirden uzaklaşmak isteyen ama bir türlü nereye gideceğine karar veremeyenleriçin birbirinden güzel butik otel önerilerimiz var. Şile’den Datça’ya Fethiye’den Şirince’ye kadar pek çok seçenek arasından bayram için tatili planı yapabilirsiniz.

Yunan adaları

Vize kolaylığı sağlamasıyla son günlerin tatil için en çok tercih edilen adresi olan Yunan adalarında, harika bir tatil yapabilirsiniz. Masmavi Ege denizi, beyaz mimarisi, leziz Yunan mutfağı ve eğlence dolu mekanlarıyla Yunan adaları, hem huzur hem eğlenceyi bir arada tutuyor. Mikonos, Santorini, Korfu, Sakız ya da Rodos’a mı gitsem diye düşünüyorsanız Pudra.com’un Yunan adaları yazıları size rehberlik edebilir.

Buraya Reklam Verin