Çeşme de Çeşme ama neden Çeşme, Çeşme’de tatil yapmanın avantajları, Çeşme güzellikleri ve Türkiye içinde en güzel deniz, plajlar ve kumsallar..2012 yaz tatili için siz nereyi düşünüyorsunuz sevgili ziyaretçilerim. Ben 2012 yazında kesinlikle Çeşme tatili planladım. Rotayı Çeşme’ye çeviriyoruz..

Biliyor musun bizim plajlarımız dünyaca ünlü ver her sene dünyanın dört bir tarafından sayısız turist Çeşme plajlarımızı görmek için geliyor. Dünyaca ünlü Çeşme plajı tatilcileri kendine hayran bırakıyor..

Turizm beldeleri içinde en iyi alt yapıya ve kanalizasyon sistemine sahip Çeşme’de, 16 adet mavi bayraklı plaj vardır. Yani, en temiz deniz Çeşme’dedir. Ilıca Hotel’ in mavi bayraklı plajında istediğiniz kadar dalabilirsiniz.

Binbir derde deva termal sular Çeşme’de

Prüzsüz bir tene sahip olmak veya küçük eklem ağrılarından kurtulmak için, içinde 48 faydalı mineralii barındıran Çeşme’ nin şifalı termal sularında, terapi alabilirsiniz. ( Ilıca Otel’de konaklayan tüm misafirler Ilıca Spa Merkezinden ücretsiz yararlanabilir)

Ege’ nin yok olmak üzere olan en kaliteli, lezzetli ve hijyenik yemeklerini Çeşme, Alaçatı ve Marinalarında bulabilirsiniz. ( Ilıca Hotel’de tüm yiyecekler % 100 doğaldır. kendi bahçesinde üreterek sizlere sunar)Çeşme’ de kültür balığı ( beslenmiş balık) sunumu çok etik kabul edilmez. ( Ilıca Hotel’de konaklayan herkes, Çeşme’ nin, Alaçatı’ nın, ve Dalyan’ ın seçkin restoranlarında; VIP olarak ağırlanırlar ve % 25 indirimleri vardır)

( İsteyen sörf okullarına, isteyen Hidayet Türkoğlu’yla Basket Kampı’na, isteyen Türkiye Dans Şampiyonu Ümit Hoca ile Dünya Dansları öğrenmeye veya yarışmalara katılmaya, İsteyen Dalma Okuluna, isteyen Yelken Kursuna katılabilir)

Yanınızda yeşil pasaportunuz veya Şengen vizeli pasaportunuz var ise, ister günübirlik, ister bir gecelik Yunanistan ( Chios) adalarında sırtaki keyfi yapabilirsiniz. Günlük tarifeli Feribotlarla yalnızca 40 dakika sonra Sakız adasına ulaşmış olursunuz.( Ilıca Hotel’de tatil yapanlar, Yunan adaları % 15 daha ucuzdur)

Buraya Reklam Verin