kuşadası tatiliKuşadasına gitmek isteyenler için kuşadası izlenimlerimi yazmak istedim. Kuşadasından dün döndüm. Orda mütevazi bir tatil yaptım ve nihayet evime geldim. Sizle Kuşadası anılarımı paylaşmak istiyorum. Belki kuşadasına gitmek istersiniz, aklınızda bulunsun. Kuşadasında uygun tatil nasıl yapılır ve güzel midir?

İmbat otel o kadın bir deniz, bir otele gitti. İyi güzel bir otel, her şey dahil. Çeşitli gıda, ancak kırmızı et kullanmayın. Çok hafif ve leziz tatlılar. Biraz eski Odaları, ama tamam, ama klima süper bir yemek defa kapıyorlar olurdu her saat çalıştı.

Bir havuzu var. Sevimsiz Küçük. Hiç de güzel değil. Ancak denizi temiz bir cam gibi, özel koy ve deniz harka yani kendisi.

Öyle ki, balık arasında yüzdüm. Iskeledeydim Plaj çok kullanılan bi yer değildir. (Bu arada, deniz mavi bayrak) İskele süper. Ortalama derinliği 5.5-6 metre iskele bulunmaktadır. aşağı atlarsanız, ve dalış (çok zorlamassak) deymiyor ayak. Etrafınızdaki denize balık birçok 100’ler temsil an, balığın etrafını sarın. ALISARAK soğuk deniz suyu, biraz rahatsız bir atlayıverin giremezsiniz. Sadece Ruslar, ancak azınlık Türkler kim sayılarıda bu yerine otel, polonya, belaruz, İngiltere gibi Avrupa ülkelerinde, kaldıkları bir turist gibi. Hayır, ama bir otelin animasyon daha kafa dinleyebilirsiniz. Ayrıca su sporları, kano, ve ücretsiz yunuslar.

Kadın ve 4.5 kilometre denize bitişik kuş adada yer alacak. (45 dakika yürüme mesafesinde, ulaşım araçlarına, ama zorunlu $ 1 $ 2 Kuşadası gitmek değilse otel önünde çok sayıda geçiş 5 doluşlar 2-3 dakika, öğrenci belgesi, yürümek söylüyorlar) deniz deniz kadın, ama pek bir şey yok, alışveriş yapılıcak akşam dışarı çıkıp bir fırsat vardı, ama her bakkal, her şeyi kendi pazar kurmak satan değil. Kadınların ucuz yeme ve içme deniz. Efes en fazla 50 şişe yemek için bir yere $ 4 değildi. (3 tl bakkalda zaten Kapı-okumak için, ama).

Ben biraz da Kuşadası merkezi hakkında konuşmak istiyorum. Her şeyden önce, çok büyük bir pazar gitmeyin. Ama dinlemiceksiniz bile, yine de gitti. Gez gez, çarşı içinde ne haber bitmiyor. Alışveriş, yemek yeme ve içme, ancak büyük değil fiyatlar. İlinizde kendi $ 20 $ 50 esnaf bir ayakkabı anlaşma yapmaz alacak alacaksınız. Türkler bizi diyip kazandırıyo yabancılara çalışmakla başından savmaya, tüccarlar turistler memnun değilsiniz sevmiyorum.

Buna ek olarak, Samos Kuşadası feribot ada günlük gidiş-dönüş 25 euro fiyat hareket. Schengen vizesi veya yeşil pasasaportunuz mutlaka gidilmeli Hazırda Bekleme varsa.

Efes antik kenti yakın ve orada Şirince köyünde yerlerde. Kesinlikle, Şirince tatmalı yer köyüne gidin ve köyün tarihi mirasını görmelisiniz meyvemsi şaraplar. Zaten Efes için çok söylenicek yoktur. Hatta, havaalanına gitmek için paraşütle 200 dolar ödenen selçukta thk pilot, hatta ücretsiz atlayabilirsiniz.

Buraya Reklam Verin