edirnede tatilEdirne’de yaşamak, Edirne’li olmak bir ayrıcalıktır. Peki ya Edirne’de denize girmek?

Edirne’nin o tertemiz Ege Bölgesine bağlı denizinde yüzmek, kumsalında güneşlenmeye var mısınız?

Genelde tercih edilen Ege ve Akdeniz bölgelerinden oldukça uzak olan, eğlencesi az olup sessiz ve sakin yer için ideal bir yerdir.

Kendinizden geçebileceğiniz doğa harikaları sayesinde sizleri bir daha gelmeniz için bağlayacak olan bu ilimizde tatil yapmak çok keyiflidir.

Ege Denizi sayesinde denize girip, kumsalda tertemiz güneşlenebilirsiniz. Sanayileşmemiş bir kent olmasından dolayı suyun çok temiz ve sağlıklı olması da ayrı bir güzelliktir. Bu durumdan dolayı Ege Bölgesinde en temiz deniz kıyısı da burasıdır. Sizde eğer Edirne’de denize girmek, güneşlenmek, kumsalda yürümek istiyorsanız sizlere bu bölgede bulunan Ege Denizi olarak bilinen yere davet ediyoruz.

Edirne, tatil için ideal olan bir şehirdir. İstanbul’a yakın olması, buraya birçok insanın tatil için gelmesine bire bir olsa da az insan tarafından keşfedilmiş bir ildir. Edirne ve civarlarında rahatlıkla güzel bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Oldukça güzel geçecek olan tatilinizin tadına varamayacak, bu tatili bir daha tekrarlamak için diğer seneyi bekleyeceksiniz.

Selimiye camisi arkasında bulunan 600 yıllık bir geçmişi olan ve Fatih Sultan Mehmed’in süt annesiyle burada kaldığı yer olan Taşodalar Hotel, sizlere barınmak için hizmet veriyor.

Edirne merkezde bulunan hotelde uygun fiyatlarda konaklayabilirsiniz. Güvenilir bir aile oteli için Göktuğ Otel, Edirne çarşısına yakın bir yerdedir. Temiz odalarıyla, güzel bir tatil geçirmenize yarar sağlamaktadır. Ailecek kalınabilecek bir oteldir.

Buraya Reklam Verin