Ramazan Bayramı 2012 yılında Ağustos ayının sonlarına denk geldi. Güzel bir bayram tatilini hak ettik diye düşünüyorum. Bu sene ramazan bayramı için sakin ve rahat bir bayram tatili planlıyorsanız size birkaç ramazan bayramı tatil mekanı tavsiyem var. 2012 yılının bu sıcak günlerine güzel bir tatil ile veda etmeye hazır olun..

Ramazan Bayramında uygun ve sakin tatil seçenekleri

Ağustos ayının sonlarına doğru aslında yurdumuzun pek çok yerinde sıcak yaz günlerini yerini hafif serin akşamlara bırakır. Bu güzel zamanlar bence tatil yapmak için en güzel zamanlardır.

Bozcaada

Kalabalık ve gürültüden uzak dinginlikle dolu bir tatil isteyenler için Bozcaada, ilk sırada yer alıyor. Berrak denizi, harika plajları, şirin balıkçı lokantaları ve birbirinden güzel butik otelleriyle Bozcaada, bayramda huzur dolu bir tatil rotası olabilir.

Çeşme

Tıpkı Bodrum gibi, kalabalık olmasının yanında popüler tatil mekanlarından olan Çeşme, beach clubları, koyları, eski taş evleri, süslü sokakları ile en favori tatil destinasyonlarından.

Çeşme’ye gidince nerede kalınır? Ne yapılır? diye merak ediyorsanız Pudra.com’un “Çeşme’nin en güzel butik otelleri” ve “Çeşme rehberi” haberlerine bir göz atın.

Bodrum

Yaz tatillerinin vazgeçilmez ismi Bodrum, bu yılın da gözde tatil mekanlarından. Popülerliği elinden bırakmayan Bodrum, butik otelleri, güzel plajları ve eğlenceli gece hayatı ile bayram tatilini doyasıya yaşamak isteyenler için birebir.

Burgazada, Kefken, Şile, Ağva ve Kerpe

İstanbul’dan fazla uzaklaşamayanlar için Burgazada, Kefken, Şile, Ağva ve Kerpe gibi plajıyla meşhur adresler bayram tatili için iyi bir alternatif olabilir.

Buraya Reklam Verin