Bu sene 2012 yılında şeker bayramı pazar gününe denk geldi. 19 ağustos 2012 pazar gününden itibaren çarşamba günü iş başı yapana kadar tatil yapacağız. Peki bu yıl bayram tatili planlarını yaptık mı? Hayır. Ben henüz bayram tatilinde ne yapacağıma karar vermedim. Bayramda ne yapılır gibi bir araştırma yaptım ve bu kaynağa rastladım. Şeker bayramında eğlenmek ve gezmek için yapmamız gerekenler..

Bayram tatili turları için erken rezervasyon yaptırın ucuza gezin..

Bayramda tura çıkmaya var mısınız? Bu bayram da tura katılıp tur eşliğinde güzel bir gezi yapabiliriz. Tur ile gezmek de ayrıca güzeldir. Siz de tura katılarak bayramda gezmek isteyenlerdenseniz düşün peşime..

Tatilde trend yaratan Prontotour, sıcaklara biraz mola vermek isteyenler için Ramazan Bayramı’nda İskandinavya ve Baltık Ülkeleri’ne çok özel turlar düzenliyor.

Prontotour, Ramazan Bayramı’nı yurtdışında değerlendirmek isteyenlere serinleten turlar düzenliyor. İskandinavya ve Baltık Ülkeleri’ne düzenlediği turlarla sıcaktan bunalanlara rahat bir nefes alma fırsatı sunuyor.

Baltıklar’da 3 Ülke

Prontotour, Litvanya, Letonya ve Estonya’yı kapsayan “Baltıklar’da 3 Ülke” turu, sıcak havalara 7 gece 8 günlük mola veriyor. Ortaçağın en eski kentlerinden biri olarak kabul edilen Tallinn, “Baltıkların Perisi” diye tabir edilen Riga, içinde barındırdığı, gotik, barok tarzda ve Rönesans döneminden kalma tarihi eserlerle, mimarisi dünya kültür mirası olarak ilan edilen ve koruma altına alınan şehir Vilnius tatilcilere görsel bir şölen sunuyor. Tarihin izlerine tanıklık edeceğiniz bu özel tur, 679 Euro’dan satışa sunuluyor.

İskandinavya ve Fyordlar

Son 60 yılın en serin ve yağışlı yılını yaşayan İskandinavya ülkeleri, sıcaklardan bunalan Türk tatilcilerinin yeni adresi. İskandinavya ülkeleri, ilginç doğası, tarihi ve sosyal aktiviteleri ile özellikle kültür ve doğa turlarından hoşlananlar için ilginç bir deneyim sunuyor. 10 gece 11 gün sürecek olan bu özel tur Prontotour kalitesi ile1.399 Euro’dan satışa sunuluyor.

65’ten fazla ülkeye tur düzenleyen Prontotour, uygun fiyat ve taksit imkanlarıyla da dikkat çekiyor.

Buraya Reklam Verin