2012 RAMAZAN BAYRAMINA çok az kaldı. Bu bayramda değişiklik yaparak farklı bir tatil yapmayı planlıyorsanız size birkaç yurt dışı tatil yeri önerim olacak. Farklı rotalar farklı tatil yerleri..Bu bayramda ağustos ayının sonlarında güzel bir yurt dışı tatil ve gezi düzenlemek için okumadan geçmeyin. 2012 BAYRAM TATİLİNDE nereye gidilir, nasıl tatil yapılır ve değişik tatil seçenekleri nelerdir?

Çicekler adası Madeira

Dört mevsim ilkbaharın yaşandığı Madeira, Atlas Okyanusu’ndaki en etkileyici doğa manzaralarına sahip adalardan biri. Fas açıklarında yer alan ‘Çiçekler Adası’ Madeira, muhteşem bir ada. Cömert doğası, nefes kesen sahilleri, yürüyüş parkurları ve geleneksel mimarisiyle gizli bir tatil cenneti…

Yaz partilerinin başkenti İbiza

Yaz partileri ve dünyaca ünlü gece kulüpleriyle tanınan İbiza, kumluk sahilleri, sık ormanları ve muhteşem gün batımlarıyla gidenleri cezbediyor. Kayalık bir yapıya sahip olan İbiza, onlarca kumluk sahili, sık çam ormanlarının yanı sıra zeytin ve incir ağaçlarıyla nefes kesici bir doğaya sahip. Ada, zengin sualtı yaşamı ve tarihi kasabası ile UNESCO’nun Dünya Mirası listesinde bulunuyor.

Jet sosyete Mallorca’da

İspanya’nın en büyük adası Mallorca, yaz aylarında dünya jet sosyetesini ağırlıyor. Muhteşem sahilleri, büyüleyici doğası ve görkemli dağlarıyla Mallorca vazgeçilmez bir tatil rotası. Doğal güzellikleri ile renkli gece hayatını bir araya getiren Mallorca, rüya gibi bir tatilin alternatif adresi…

Şair ve yazarların ilham kaynağı Korfu

En güzel Yunan Adaları’ndan biri olan Korfu, tarihi dokuyu doğal güzelliklerle bir araya getiriyor. Yunan, İtalyan, Fransız ve İngiliz mimarisinin şık karışımından oluşan mimarisi ada sokaklarını süslüyor. Korfu Adası, güzel kasabaları, canlı gece hayatı, büyüleyici sahilleri ve yemyeşil doğa manzaralarıyla Yunanistan’ın en popüler tatil bölgelerinden biri… Birçok şaire ve yazara ilham kaynağı olan Korfu Adası’nı keşfetmek için daha beklemeyin!

Buraya Reklam Verin