Çeşme ve Alaçatı‘nın uygun tatil otellerini sizler için araştırdık. Çeşme ve Alaçatı’da tatil yapmak için bayramı bekleyenlerdenseniz, 2012 ramazan bayramı için Çeşme ve Alaçatı‘da güzel bir bayram tatili geçirebilirsiniz. Çeşme ve Alaçatı’da ucuz, uygun ve ekonomik güzel bir tatil yapmak için işte birkaç butik otel adresi. Çeşme ve Alaçatı’da bulunan en güzel butik oteller ve bu butik otellerin özellikleri.

Bu butik oteller hem çok samimi, sıcak hem de oldukça ekonomik bir tatil imkanı sunuyor.

Taş Otel
2007 yılında İngiliz The Sunday Times’ın en iyi 20 küçük Avrupa otelinden biri seçilen Taş Otel, taş binası, yüzme havuzlu, huzur dolu yemyeşil bahçesi, yıllardır değişmeyen ekip ve servisi ile konuklarına içten bir tatil vaat ediyor. Otelin 200 ağaçlık zeytinliğinde her yıl konuklarla birlikte zeytin hasadı yapılıyor; toplanan zeytinler işleniyor, servis ediliyor.

Sailorsotel Bahçe
Sailorsotel Bahçe, kapısında iğde kokusu ile karşılandığınız ve her köşesinde farklı çiçek kokularının hakim olduğu, bahçe içinde altı odalı, dinlenmek ve kuş sesleri içinde bahçedeki yatakta kitap okumak, gece mehtabı izlerken hayal kurmak isteyen misafirler için iyi bir seçenek.

Zeytin Konak
Alaçatı merkezine sadece iki dakika yürüme mesafesinde, ama sessizliğin hakimiyetinde, oldukça keyifli taş işçiliğine sahip 4 ayrı konakla tüm yıl boyunca misafirlerine hizmet sunuyor. Kendi yapımları olan reçeller, kurabiyeler, poğaçalar size bir otelde konakladığınızı unutturur lezzette.

Lale Lodge
Romantik bir tatile anahtar. Odaların bazılarının balkonunda kocaman jakuziler var, yanlarında da yüzlerce mum. Balayında gelirseniz muhakkak bildirin ve güzel sürprizlere kendinizi hazırlayın. İster balayında gelin, ister tekrar aşık olmaya gelin, ister eşinizle aşk tazelemeye gelin.

Tash Mekan Otel
Merkeze 10 dakikalık yürüme mesafesinde, otantik yapıyla birlikte eski eşyalarla Alaçatı’nın bir araya geldiği bir enerjiye sahip Tash Mekan. Oldukça becerikli olan sahibi Deniz Hanım misafirperverlik konusunda her türlü detayda tüm hünerlerini konuklarının beğenisine sunuyor.

İncirliev
Alaçatı’da aslına sadık kalınarak yenilenen yüzyıllık bir Rum evi olan İncirliev, konukların, sanki cennetten ufak bir köşe dediği, hem Alaçatı’nın hareketli noktalarına çok yakın hem de gerçek bir köy dinginliğinde, tarihi dokunun bir parçası.

Buraya Reklam Verin